Miło nam poinformować, że zakończyliśmy prace nad drugą fazą rozbudowy podsystemu komunikacji z kierowcami. W tym etapie umożliwiliśmy dodawanie plików załączników w konkretnych trasach oraz podłączenie tych załączników do istniejącego już mechanizmu wysyłania zleceń do kierowców za pomocą poczty e-mail. Dzięki temu w tej chwili mamy zamknięty w jeden spójny mechanizm wszystko to jest potrzebne w procesie organizacji transportu.

Jak to działa?

W edycji trasy po niedawno dodanych „danych kontaktowych” (piloci, opiekunowie wycieczki, rezydenci) – pojawiło się nowe miejsce „Pliki”:

Jak widać na powyższym screenie w to miejsce możemy „wrzucać” wszystko co jest związane z wykonaniem danej trasy. W szczególności:

  • program wycieczki otrzymamy od zleceniodawcy
  • bilety kolejowe, lotnicze dla kierowców
  • rezerwacje noclegów, hoteli
  • pliki z logotypami znakami rozpoznawczymi, tabliczki lotniskowe
  • inne pliki, niezbędne pozwolenia, dokumenty itd.

W ten sposób w jednym dostępnym cały czas OnLine miejscu możemy zgromadzić wszystko co związane z daną trasą, wycieczką, wyjazdem. Pliki zawsze można pobrać po kliknięciu w daną trasę:

Wysyłanie do Kierowców!

Najważniejszym elementem tego podsystemu jest możliwość wysłania plików z trasy jako załączniki wiadomości ze zleceniem wyjazdu dla kierowców. W tym celu klikamy „wydruki” danej trasy lub zlecenia np. w dymku trasy:

A następnie wybieramy kierowcę do którego chcemy wysłać zlecenie i załączniki:

Zlecenie u kierowcy…

A tak wygląda wiadomość ze zleceniem, która otrzyma kierowca:

Kierowca w jednej wiadomości dostanie wszystkie informacje takie jak: druk zlecenia wyjazdu, program wycieczki, bilety na transport, rezerwacje itd.

Dodatkowo za pomocą linku potwierdzającego, kierowca może potwierdzić nam przyjęcie zlecenia co jest opisane w tym artukule. Trasy potwierdzone będą oznaczone zielonym kolorem w kalendarzu:

Zalety tego systemu

  1. Wszystko co związane z daną trasą w jednym miejscu – w trasie (w edycji trasy), zleceniu
  2. Wszystkie pliki i informacje dostępne OnLine 24h przez 365 dni w roku
  3. Wysłanie pełnego zlecenia do kierowcy – jednym kliknięciem
Ten system to porządek!
Doceni go każdy w codziennej pracy ale przede wszystkim w sytuacji awaryjnej, wtedy gdy liczy się każda minuta!
Pliki załączników w trasie, czyli organizacja transportu po nowemu!