Chcą Państwo przedstawić swojemu klinetowi kilka ofert różniących się kosztami związanymi np. z wyborem pojazdu? Kolejne tworzenie oferty, ponowne wpisywanie sporej ilości danych dla zmiany dosłownie dwóch pól? Nie trać czasu i użyj wbudowanej w PlanBus funkcji „Utwórz podobne” oszczędzając swój cenny czas! 🙂

W tym celu wejdź w moduł „Oferty” w menu głównym.

Znajdź ofertę, na której wzór chcesz utworzyć nową dla tego samego klienta. W tym celu możesz skorzystać z wyszukiwarki w prawym górnym rogu strony wpisując np. nazwę klienta:

Jeżeli oferta bazowa została znaleziona, na końcu jej wiersza znajdziesz ikonkę strzałki (1) po jej kliknięciu pojawi się zielony przycisk „Utwórz podobą”:

 

Kilknięcie „Utwórz podobną” otworzy nowe okno:

W oknie tym możemy dokonać zmiany daty rozpoczęcia oferty oraz w polu „Zaposby” po kliknięciu opcji „Skopiuj zasoby”, zgodnie z opisem, mamy możliwość skopiowania zasobów – pojazdów oraz kierowców – przypisanych do oferty. Po wybraniu odpowiednich opcji w tym oknie należy kliknąć „Dalej”. Zostaniemy przeniesieni do okna tworzenia/dodawania oferty, w którym możemy edytować wybrane pola utworzonej przez nas, podobnej oferty.
Po dokonaniu zmian wystarczy kliknąć „Zapisz” i gotowe!

Prawda, że prosto, a przede wszystkim szybko? 🙂

 

Utwórz alternatywne oferty dla klienta za pomocą kilku kliknięć