Wiele osób korzystających na co dzień z PlanBus.pl szuka do współpracy przewoźników w innych rejonach Polski. Postanowiliśmy wyjść na przeciw tym oczekiwaniom i ułatwić dotarcie do wartościowych firm za pomocą mapy przedsiębiorstw korzystających z PlanBus.pl.

Myślimy, że osoby korzystające a naszej aplikacji łączy wspólne spojrzenie na biznes, chęć jego rozwoju, optymalizacji kosztów i podnoszenia jakości usług. Z takimi firmami łatwiej będzie znaleźć wspólny język!

W ramach wewnętrznej giełdy przewozów stworzyliśmy nową zakładkę o nazwie „Społeczność PlanBus.pl” Aby z niej skorzystać wchodzimy w zakładkę „Giełda” w głównym menu a następnie „Społeczność”

Oczywiście mapa jest interaktywna, można ją zbliżać, przesuwać czy oddalać. Każdy punkt to jedna firma aby się o niej dowiedzieć więcej informacji wystarczy kliknąć ikonę PlanBus.pl

Jeśli z jakiegoś powodu Państwa firma nie może uczestniczyć w „Społeczności” PlanBus.pl i podejmować współpracę z innymi przewoźnikami, to istnieje możliwość wyłączenia „widoczności” na mapie.

Jest ona dostępna w zakładce „Moja firma” a następnie karta „Giełda”. Teraz wystarczy wejść w edycję tych danych o odznaczyć widoczność na mapie firm:

Życzymy nawiązania jak największej ilości nowych kontaktów handlowych, które zaowocują dodatkowymi zleceniami 🙂

Poznaj społeczność PlanBus.pl i znajdź nowy partnerów handlowych