Tylko dwa kliknięcia!

Dodawanie pustego przejazdu do giełdy, czyli publikacja ogłoszenia jest bardzo prosta. Zajmuje w podstawowej wersji tylko dwa kliknięcia!

Aby opublikować pusty przebieg musimy być w edycji trasy, która jest przejazdem na pusto zaznaczyć checkbox „Pusty przejazd”:

Po zaznaczeniu, otworzy się formularz w którym będziemy mogli wybrać kanały publikacji (na chwilę obecną, tylko wewnętrzna giełda PlanBus) oraz uzupełnić pole z uwagami:

Jak to widać u innych?

Następnie zapisujmy zmiany w danej trasie lub edycji zlecenia. Ogłoszenie zostanie opublikowane w dziale wolne zasoby. Jak widzimy wystarczyły dwa kliknięcia:

Oczywiście nie ma znaczenia, czy w edycję trasy wejdziemy w kalendarzu czy w zleceniu czy w module trasy. Wszędzie tam będzie możliwość opublikowania ogłoszenia o pustym przebiegu.

Automatyzacja zmian

Każda zmiana w trasie zostanie automatycznie uwzględniona w ogłoszeniu na Giełdzie {OGPP}. Nie musisz o tym pamiętać aby aktualizować swoje ogłoszenia, wszystko zrobi się automatycznie samo!

Trasa powrotna

Mała przydatna funkcja…
Bardzo często przejazd na pusto jest wynikiem tego, że gdzieś zawieźliśmy jakąś grupę… no i trzeba jakoś wrócić. No i niestety wracamy na pusto! Albo sytuacja jest odwrotna, trzeba na pusto pojechać po grupę. W każdej z tych sytuacji przyda się możliwość stworzenia tzw. „Trasy powrotnej” czyli takiej trasy, która ma odwrócone początek i koniec trwa tyle samo i zaczyna się zaraz po zakończeniu trasy oryginalnej.

Robi się to za pomocą jednego kliknięcia:

A oto utworzona jednym kliknięcie trasa powrotna:

którą oczywiście możemy opublikować na giełdzie jako pusty przejazd!

Brzmi dobrze, prawda? 🙂
Przekonaj się sam, jak działa PlanBus.pl
Na taki system czekała Twoja firma!

Umów się na bezpłatną prezentację!

 

  Imię i nazwisko lub nazwa firmy (wymagane)

  Firma

  Telefon (wymagane)

  E-mail (wymagane)

  Ilośc pojazdów we flocie

  Treść pytania

  Nie stać Cię aby zwlekać dłużej!