O wszystkim Ci przypomnimy!

Upływający termin przetargu, rozliczenie z klientem, terminy badań lekarskich kierowców, badania techniczne pojazdów czy wymiana oleju po danym przebiegu? Za dużo by o wszystkim pamiętać!

Z PlanBus.pl zapanujesz nad sytuacją – system Przypomnień pozwoli Ci na pełną kontrolę nad upływającymi terminami wszystkich ważnych spraw w Twojej firmie.

Ważne wydarzenia dla Twojej firmy takie jak np. odpis licencji czy termin przetargu widoczne są w sekcji „Moja firma” w dziale przypomnień oraz w widoku Kalendarza

Zakończyłeś przejazd- wystaw fakturę!

Sekcja Faktury w dziale Przypomnień nie pozwoli Ci zapomnieć o wystawieniu faktur po zakończeniu przejazdów lub w określonych umowami terminach.

Czekasz na zaliczkę?

Sekcja „płatności” będzie pamiętała o zaliczkach od klientów i przypomni Ci w odpowiednim czasie!

OC, AC, wymiana oleju?

Dział Przypomnień zawiera również informacje dot. zarządzania Twoją flotą Pojazdów. W tym miejscu przypomnienia mogą być generowane po dacie lub po przebiegu pojazdu.

Odnowienie OC, AC czy przegląd techniczny widoczne będą w zarówno w dziale Przypomnień jak i w Kalendarzu w wierszu pojazdu pod zdefiniowanym uprzednio terminem:

Przypomnienia po przebiegu takie jak np. wymiana oleju silnikowego widoczne będą w sekcji Pojazdy km w dziale Przypomnień.

Informacja o wspomnianej wymianie oleju również wyświetlana jest w Kalendarzu pod pojazdem dla którego została zdefiniowana

Przypomnienia po przebiegu automatycznie pobierają stan licznika z systemu GPS lub systemu kontroli średniej spalania i tankowań (import plików: Orlen, BP, Statoil, Arcan itd.).

Ostatnią ważną sekcją są Kierowcy. Przypomnienia dotyczące ich badań zdrowotnych czy upływu ważności karty kierowcy widoczne będą analogicznie jak dla Pojazdów – w Kalendarzu w wierszu kierowcy pod datą przypomnienia oraz w dziale Przypomnień

 

Więcej na temat powyższych sekcji w dziale Przypomnień uslugi PlanBus.pl przeczytasz w poniższych artykułach:
   

 

Poznaj PlanBus.pl – Część 2 – Przypomnienia