Szybkość, nowoczesność, efektywność

PlanBus.pl to nowoczesny system informatyczny do zarządzania firmą transportu pasażerskiego zarówno turystycznego jak i regularnego (przewozy pracownicze, szkoły, własne linie). Nasza aplikacja zawiera szereg różnych funkcji zgrupowanych w kilku podstawowych płaszczyznach:

W cyklu kilku artykułów, przedstawimy wszystkie najważniejsze funkcje z powyższych płaszczyzn, model działania oraz korzyści płynące z wykorzystania ich w codziennej pracy.

Mobilność ponad wszystko

Jedną z najważniejszych cech PlanBus.pl jest „mobilność pracy”!

PlanBus.pl jest aplikacją działającą w internecie na podobnej zasadzie jak inne tego typu aplikacje np. Facebook, Gmail czy banki internetowe. Do pracy z Planbusem wystarczy dowolne urządzenie podłączane do internetu i aktualna przeglądarka stron internetowych (FireFox, Chrome, Opera, Edge).

Praca przez internet daje swobodę lokalizacji, możesz być w biurze, w samochodzie, w domu czy na plaży i zawsze masz dostęp do aktualnych informacji z Twojej firmy. Możesz zdalnie sprawdzać wolne terminy, przygotować i wysłać oferty do klientów, sprawdzać grafiki pracy kierowców, wysyłać zlecenia do kierowców czy umowy do klientów. Masz stały dostęp do kartotek pojazdów, skanów dowodów rejestracyjnych, zdjęć pojazdów i innych dokumentów. Możesz też używać różnych urządzeń w zależności od wygodny może to być: smartfon, tablet, laptop lub komputer stacjonarny.

Wszystko w jednym miejscu

Wszystkie informacje są prezentowane w kilku czytelnych działach. Zobacz na żywo jak wygląda i działa PlanBus.pl

Kliknij aby powiększyć i zobaczyć jak przejrzysty jest kalendarz z trasami

Brzmi dobrze, prawda? 🙂
Przekonaj się sam, jak działa PlanBus.pl
Na taki system czekała Twoja firma!

Umów się na bezpłatną prezentację!

  Imię i nazwisko lub nazwa firmy (wymagane)

  Firma

  Telefon (wymagane)

  E-mail (wymagane)

  Ilośc pojazdów we flocie

  Treść pytania

  Nie stać Cię aby zwlekać dłużej!